Sztuki walki Wrocław

Sztuki Walki Wrocław to coś więcej niż tylko Aktywność Fizyczna, tutaj trenując ze mną Brazylijskie Jiu jitsu oraz Grappling będziesz przełamywał/a swoje bariery psychiczne oraz fizyczne. Jest to sztuka walki, która swoje podstawy czerpie z Jiu jitsu, judo oraz zapasów.


Walka rozpoczyna się w stójce ale główny nacisk kładzie się na walkę w parterze, Brazylijskie Jiu jitsu jest chwytanym sportem walki co oznacza, że uderzenia i kopnięcia są nie dozwolone. Jednak na prośbę klienta możemy rozszerzyć tą ofertę o te elementy. Walka rozpoczyna się w stójce, skąd z pomocą obaleń lub rzutów sprowadzana jest do parteru.

Następnym etapem jest przejęcie kontroli nad przeciwnikiem i zmuszenie go do poddania się poprzez wykonanie jednej z technik kończących (dźwignie lub duszenie, ewentualnie ciosy).

Treningi (sztuk walki we Wrocławiu) są zawsze rozszerzone o formę wzmacniania ciała poprzez ćwiczenia wytrzymałościowo-siłowe, dlatego więc sztuki walki doprowadzą Ciebie również do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Sztuki walki – korzyści dla Kobiet

PIERWSZE ! Poprzez sytuacje jakie stwarzać będzie nauka i walka w Brazylijskim jiu jitsu albo Grapplingu każda z was będzie nabywać odpowiednich odruchów które z czasem staną się bezwarunkowe, dzięki czemu będzie wiedziała jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.

DRUGIE ! Dzięki takim treningom w trakcie których będziesz w praktyce (oraz walcząc ze mną) wykonywać techniki obronne oraz obezwładniające nabierzesz jeszcze większej pewności siebie oraz wiary w swoje umiejętności i to że kobieta nie jest wcale taka bezbronna!

TRZECIE ! Dzięki ciągłej formie ćwiczeń które wymagają wysokiej sprawności, ćwiczeniom wytrzymałościowo siłowym oraz nauce sztuki obrony i ataku będziesz tracić kg jeden po drugim w ogóle nie odczuwając znudzenia treningiem.

Sztuki walki – korzyści dla Mężczyzn

PIERWSZE ! Poprzez charakter treningu jaki drzemie w sztukach walki oraz formie z jaką prowadzę takie zajęcia możesz być pewny że wyjdziesz z tego treningu na czworaka !

DRUGIE ! Nauczysz się sztuki walki która jest podstawą MMA, obalać przeciwnika, bronić się przed ciosami, zadawać je oraz co najważniejsze będziesz potrafił odnaleźć się w innej płaszczyźnie jaką jest parter !

TRZECIE ! Trening jest wzbogacony o bardzo wymagające ćwiczenia siłowo wytrzymałościowe ukierunkowane na sztuki walki, dzięki nim zbudujesz idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. Cross Fit to przy tym tylko rozgrzewka !!

Dlatego warto trenować sztuki walki we Wrocławiu, dające nabierać prędkości, zwinności i myślenia w trakcie ruchu. Nie czekaj na idealny moment, weź ten moment i uczyń go idealnym!!

Jesteś zainteresowany?

 

Wypełnij krótki formularz i napisz coś o sobie.