Brazylijskie Jiu-Jitsu dla Dzieci we Wrocławiu

Program Brazylijskiego jiu jitsu łączy wychowanie fizyczne i samoobronę z kondycją i zabawą, której celem jest poprawa koordynacji, zwinności, sprawności motorycznej i rozciągliwości. Zwiększona pewność siebie i większa koncentracja która zdecydowanie przekłada się na dobre wyniki w nauce oraz życiu jest wypadkowymi całego procesu treningowego.

Brazylijskie Jiu jitsu jest sztuką walki, w której nie występują uderzenia, walka odbywa się na stojąco oraz w parterze gdzie wykonuje się różne techniki obezwładnienia przeciwnika, dźwignie oraz duszenia. Walka kontrolowana jest przez każdego z uczestników jej, poprzez możliwość poddania się, a więc bezpieczeństwo tego sportu jest bardzo duże. Motywacja jaką mają dzieci dzięki temu że zależy im na treningach jest ogromna i ma pozytywny wpływ na całościowy obraz dziecka w codzienności. Wielopłaszczyznowość ćwiczeń ma pozytywny i korygujący wpływ na postawę ciała dziecka oraz kształtowanie poprawnej sylwetki ciała. W przyszłości również może pomóc dzieciom uniknąć szykanowania przez rówieśników, nauczyć ich wzajemnego szacunku.

Fundamentem naszego Klubu jest przyjaźń – jesteśmy pewni że wasze dziecko zakocha się w nauce sztuki walki w Klubie Carlson Gracie .

Obóz dla dzieci – Karpacz 2018

Jesteś zainteresowany współpracą?

 

Wypełnij krótki formularz i napisz coś o sobie.