Michał Łapka

Nazywam się Michał Łapka i jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dyplom ukończyłem ze specjalizacją uprawniającą do pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, ruchowo. Posiadam również wykształcenie w obszarach kształcenia w zakresie nauk medycznych o zdrowiu oraz kulturze fizycznej o profilu kształcenia praktycznym.

Od kilku Lat jestem trenerem sportów walki oraz posiadaczem czarnego pasa BJJ pod Carlson Gracie oraz Wilson Junior, a także Czarny Pas w Judo 1Dan. Ponadto jestem Trenerem oraz zawodnikiem klubu Carlson Gracie Academy z filia we Wrocławiu..
Moimi ogromnymi zainteresowaniami cieszy się trening personalny zdrowotny, trening funkcjonalny, stability, cross Fit, treningi z zakresu sztuk walk, oraz temat przygotowań motorycznych osób pracujących, uczących się, czy też zawodników wszelakich dyscyplin sportowych.

Od ponad roku zgłębiam wiedzę na temat treningu mentalnego, który stanowi bardzo ważny i nieodłączny element każdego treningu i aspektu życia. Przede wszystkim praktycznie podchodzę do wszystkich tematów dzięki czemu każdego dnia poszerzam swoją wiedzę będąc cały czas na fali nowości.

Ponadto jak każdy człowiek lubię bardzo dobrze i smacznie zjeść! Pokaże wam jak możecie smacznie, słodko jeść, wyglądać i czuć się super i być zdrowym !! Jednym słowem być w Świetnej Formie !

Jestem również od 2002 roku Aktywnym Sportowcem startującym w BJJ (brazylijskim Jiu Jitsu) oraz Grapplingu, kiedyś również w JUDO. Każde z metod treningowych, oraz żywieniowych przepracowałem i sprawdziłem na sobie oraz innych już zawodnikach oraz podopiecznych. Jestem przekonany że razem z moją pomocą osiągniesz swój osobisty cel!

Współpracuję obecnie z ponad setką (100) różnych osób. Są to sportowcy na Mistrzowskim poziomie oraz sportowcy którzy dzięki mojemu małemu wkładowi pracy na ten poziom trafili.

W aspekcie sportów walki pomagam zawodnikom z MMA największych Europejskich organizacji przygotowywać się do walk zawodowych oraz wspomagać ich treningi technicznie oraz taktycznie.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

 

Wypełnij krótki formularz i napisz coś o sobie.